godło Polski logo

Szkoła Podstawowa
im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie

Kadra szkoły

Zapraszamy do współpracy!

KADRA KIEROWNICZA

Janusz Nowakowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej
tel. 052 384 55 01
dyrektor
Róża Kulmaga - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej
tel. 052 384 58 55
wicedyrektor

 

LIDERZY ZESPOŁÓW NAUCZYCIELSKICH

  • Anna Krakowiak Zespół oddziału przedszkolnego
  • Marlena Sander - Zespół edukacji wczesnoszkolnej
  • Tomasz Grobelski - Zespół wychowania fizycznego ZS
  • Magda Jankowska - Zespół języków obcych ZS
  • Arletta Studzińska - Zespół humanistyczny SP
  • Sylwia Tomczyńska-Dorn - Zespół humanistyczny GIMNAZJUM
  • Milena Cyprych-Sobolewska - Zespół matematyczno-przyrodniczy ZS
  • Wojciech Bethke - Opiekun Samorządu Uczniowskiego GIMNAZJUM
  • Remigiusz Radecki - Administrator szkolny
  • Arletta Studzińska - Opiekun świetlicy szkolnej SP
  • Agnieszka Kamyszek - Opiekun Samorządu Uczniowskiego SP

DZIAŁ PEDAGOGICZNY

  • Dorota Lisowska - pedagog szkoły podstawowej
  • Anna Jacek – Szabela - pedagog szkolny gimnazjum
  • Wioletta Chróścińska - Nowakowska - pedagog szkolny gimnazjum

DZIAŁ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

  • Piotr Adamczewski
  • Arletta Studzińska

OPIEKUNOWIE KRONIKI SZKOLNEJ

  • Joanna Wrzosek-Iglewska - gimnazjum
  • Elżbieta Lasik - szkoła podstawowa

PUNKT PRZEDSZKOLNY

Punkt przedszkolny "Żabki"

  • mgr Zofia Kucharska - wychowawca
  • Joanna Zielonka - pomoc nauczyciela

Punkt przedszkolny "Sówki Mądre Główki"

  • mgr Anna Domagała - wychowawca
  • Ewelina Sobczak - pomoc nauczyciela

Punkt przedszkolny "Biedronki"

  • mgr Anna Krakowiak - wychowawca
  • Dagmara Lasik - pomoc nauczyciela

KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Nauczanie przedszkolne

  • mgr Renata Winter (wychowawca kl. 0 a)

Edukacja wczesnoszkolna

  • mgr Wiesława Rausch (wychowawca kl. I a)
  • mgr Elżbieta Lasik (wychowawca kl. I b)
  • mgr Marlena Sander (wychowawca kl. II a)
  • mgr Henryka Madzińska (wychowawca kl. II b)
  • mgr Grażyna Wojtasik (wychowawca kl. III a)
  • mgr Lidia Nowak (wychowawca kl. III b)
  • mgr Paulina Lasik (wychowawca kl. III c)

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Tomczyńska - Dorn (wychowawca kl. IV a, nauczyciel języka polskiego)
  • mgr Hanna Wenckowska - Sänger (wychowawca kl. IV b, nauczyciel języka polskiego)
  • mgr Arletta Studzińska (wychowawca kl. IV c, nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania do życia w rodzinie, bibliotekarz)
  • mgr Tomasz Łączny (wychowawca kl. V a, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Arkadiusz Roga (wychowawca kl. V b, nauczyciel matematyki)
  • mgr Anna Łatanik (wychowawca kl. VI a, nauczyciel języka polskiego)
  • mgr Tomasz Grobelski (wychowawca kl. VI b, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Iwona Koguciuk (wychowawca kl. VII a, nauczyciel języka polskiego, informatyki)
  • mgr Agnieszka Kamyszek (wychowawca kl. VII b, nauczyciel matematyki)
  • mgr Małgorzata Skuza (wychowawca kl. II A gimnazjum, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Hanna Wuka (wychowawca kl. II B gimnazjum, nauczyciel matematyki)
  • mgr inż. Milena Cyprych - Sobolewska (wychowawca kl. III A gimnazjum, nauczyciel chemii, fizyki)
  • mgr Anna Panert (wychowawca kl. III B gimnazjum, nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr Janusz Nowakowski (nauczyciel wychowania fizycznego)
  • mgr inż. Róża Kulmaga (nauczyciel przyrody)
  • mgr Agnieszka Tulińska (nauczyciel biologii, chemii)
  • mgr Dorota Nowicka (nauczyciel geografii, przyrody)
  • mgr Dorota Zygmunt (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Anna Olszak (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Magdalena Jankowska (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Sylwia Sadzińska (nauczyciel języka angielskiego)
  • mgr Joanna Leśniarek (nauczyciel języka niemieckiego, logopeda)
  • mgr Joanna Wrzosek - Iglewska (nauczyciel języka niemieckiego, logopeda)
  • mgr Wojciech Bethke (nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie)
  • mgr Remigiusz Radecki (nauczyciel informatyki, techniki)
  • mgr Magdalena Itrich (nauczyciel muzyki, plastyki)
  • mgr Anna Jacek - Szabela (nauczyciel techniki, zajęć artystycznych, pedagog)
  • mgr Teresa Wentk (nauczyciel religii)
  • mgr Patrycja Swiniarska (nauczyciel religii, etyki)
  • ks. mgr Rafał Kwiatkowski (nauczyciel religii)
  • mgr Wioletta Chróścińska - Nowakowska (pedagog)
  • mgr Dorota Lisowska (pedagog)
  • mgr Magdalena Sławińska (psycholog)
  • mgr Piotr Adamczewski (bibliotekarz)
  • mgr Lucyna Hunkier (opiekun świetlicy szkolnej)
  • mgr Monika Pobutkiewicz - Sałek (opiekun świetlicy szkolnej)

PERSONEL ADMINISTRACYJNO - OBSŁUGOWY

  • Jadwiga Kucharska (sekretarz szkoły)
  • Beata Chrapek (sekretarz szkoły)
  • Jolanta Rucińska (pracownik obsługi)
  • Hanna Jakóbiak (pracownik obsługi)
  • Joanna Rożniak (pracownik obsługi)
  • Ludomira Walczak (pracownik obsługi)
  • Danuta Zielińska (pracownik obsługi)
  • Dorota Haberska (pracownik obsługi)
  • Ryszard Zębała (woźny)
  • Piotr Sander (woźny)
  • Monika Tokarczyk (animator sportu "Orlik")
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2018 Szkoła Podstawowa w Rynarzewie
Wykonanie strony: soft&site